Vaše informovanost je naší prioritou

Klaus: „Multikulturní svět je blíž, než jsme si mysleli.“

Exprezident Václav Klaus (zdroj: Reuters)

Exprezident Václav Klaus (zdroj: Reuters)

Václav Klaus starší se dělí o svou zkušenost s řízeným multikulturalismem na zahraniční plavbě a přidává děsivé poznatky i z domácí scény.

„Zlobí mne velké mezinárodní firmy. Ještě nedokáži s jistotou určit pravý důvod jejich počínání, nicméně to, jak se nyní chovají je zcela otřesné. Byl jsem pozván, společně s hrstkou dalších světově významných osobností, mezi nimiž jsem se konečně mohl cítit jako mezi sobě rovnými, na luxusní plavbu kolem britských ostrovů.

Plavba to byla vskutku nádherná, především proto, že jsem měl možnost hovořit před americkým publikem o ekonomické síle Ruska a po mém přednesu mi celé publikum ze slušnosti zatleskalo, což jsem si bezesporu zasloužil. Dojalo mě to, protože z naší, jinak tak krásné země, jsem zvyklý na jednání „co na srdci, to na jazyku“.

Co mne ale na této plavbě nazlobilo byl personál. Jak jsem již říkal, neznám zatím pravý důvod, ale velké mezinárodní firmy nás násilím tlačí do absolutního multikulturalismu, přesně podle bruselských not. Představte si, že mne, bílého evropského muže, obsluhoval tu číšník z Indie, tu barmanka z Filipín, a nakonec dokonce i Slovenka.

Toto násilné kulturní obohacování zašlo tak daleko, že jsem musel vyhledat pomoc lékaře, který mi předepsal kinedryl. Poté jsem se rozhodl prozkoumat tento problém více do detailů a má zjištění jsou skutečně naprosto otřesná, a to proto, že se na tomto nechutném jednání podílí i ohromná část našich spoluobčanů.

Pokud jde o samotné území České republiky, například v největším státním podniku, Agrofertu, jsou tyto nechutné praktiky provozovány v ohromné míře. Vietnamci, Ukrajinci nebo Rumuni jsou sem dennodenně lákáni na vidinu otřesných pracovních podmínek a minimální mzdy.

Co je ovšem mnohem smutnější, děje se tomu proto, naši vlastní spoluobčané, místo aby tato místa zaplnili sami, si nechávají platit až nechutné částky za multikulturní obohacování západních zemí, jako je Německo, Velká Británie nebo Kanada. A tito lidé vyvážející naši kulturu mimo naše hranice mě zlobí opravdu, ale opravdu nejvíce.“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Je povoleno základní HTML. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Odebírejte vlákno tohoto komentáře pomocí RSS.

%d blogerům se to líbí: