Vaše informovanost je naší prioritou

Okamura: „Nahradíme ve vládě ČSSD.“

Předseda SPD Tomio Okamura (zdroj: Reflex)

Předseda SPD Tomio Okamura (zdroj: Reflex)

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura vyjádřil touhu po nahrazení ČSSD ve vládní koalici s hnutím ANO, pokud premiér Babiš bude prosazovat programové body SPD stejně efektivně, jako potírá korupci.

„Přátelé, nastal náš čas! Zlodějiny Andreje Babiše prosákly na povrch už do takové míry, že se od něj odvrací i poslední demokratická strana ochotná s ním spolupracovat, jeho dosavadní koaliční partner ČSSD. Zatímco se sociální demokraté snaží odstoupením z vládní koalice ponechat si alespoň minimální kousek cti, naše hnutí SPD žádná taková morální dilemata netrápí.

Dosáhli jsme bodu, kdy už Andrej Babiš nebude mít na výběr. Buďto padne jeho vláda, nebo nechá naše hnutí SPD nahradit vládní angažmá ČSSD. Nechceme ovšem opakovat chyby ČSSD, která rozčílila mstivého pana prezidenta Zemana. Proto naším prvním krokem bude diskuze s panem prezidentem a poprosíme ho o schválení našeho nápadu.

Následně se přesuneme k jednání s premiérem Babišem, kterého budeme muset uklidnit, že prosazovat programové body našeho hnutí může samozřejmě jen na oko, aby se neřeklo, stejně, jako to děláme doposud. Jsme si samozřejmě vědomi, že přímá odvolatelnost politiků není ani v jeho, ani v našem zájmu, protože on, já i pan prezident Zeman bychom byli odvoláni jako první.

My v hnutí SPD jsme přesvědčeni, že tentokrát už se k vládě konečně dostaneme. Premiér Babiš už totiž v současné situaci nemusí hrát žádné divadlo na voliče, kteří požadují demokratickou vládu, protože jeho voliči nic takového nevyžadují. Nic už tedy nebrání tomu, aby se na vládě podílelo i hnutí SPD.

Co si o tom myslíte? Dejte mi vědět do komentářů. A sdílejte prosím všem svým přátelům, ať se i oni dozví pravdu, která nezaznívá v českých zmanipulovaných médiích.“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Je povoleno základní HTML. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Odebírejte vlákno tohoto komentáře pomocí RSS.

%d blogerům se to líbí: