Vaše informovanost je naší prioritou

Feri: „Dejte Jaklovi přes hubu, ať má důvod fňukat.“

Poslanec Dominik Feri (zdroj: iRozhlas)

Poslanec Dominik Feri (zdroj: iRozhlas)

Dominik Feri, který byl v tomto roce na Uherskohradišťsku sám napaden, hovoří o útku na Ladislava Jakla, který se údajně odehrál kvůli jeho spojení s hnutím SPD.

„Neonácka Ladislava Jakla v sobotu 25. května prý napadli v metru kvůli tomu, že byl lídrem kandidátky SPD. Alespoň tak to prezentoval sám Jakl. Ihned se toho chytil Tomio Okamura, který ve Sněmovně vyhlásil svatou válku údajným útočníkům, sluníčkářům, eurohujerům a dalším slovům, jejichž význam Okamura ani nezná, ale lidi je od něj rádi poslouchají.

Když dali v Boršicích přes hubu mně, nijak jsem to neřešil, odmítal jsem to tahat do Sněmovny a říkal jsem, že to máme nechat na policii, ať to vyšetří. Když dostal přes hubu Jakl, Pitomio ve Sněmovně pištěl jako křeček na kokainu a museli jsme odhlasovat, že podobné útoky jsou útoky na svobodu a (přímou) demokracii.

Jenomže pak na policii přišel člověk, který se s Jaklem v metru porval a policie se dozvěděla, co se tam vlastně stalo. Dozvěděla se, že Jakl je lhář, hovado a hlavně agresivní útočník, který přes hubu dostal zcela po právu, protože v metru napadl člověka poté, co neunesl kritiku zaznívající z jeho úst.

Kdybychom se všichni měli chovat podle jeho vzoru a mlátit lidi, kteří nás kritizují a nadávají nám, Jaklův obhájce Okamura by se už neprobral z kómatu, stejně jako jemu podobná půlka Sněmovny. A tihle lidé, z jejichž řad se v Česku rodí nejvíce agresivity a násilí mají tu drzost křičet, jak je jim ubližováno a strašit voliče, že pokud jim nedají svůj hlas, bude ubližováno i jim. Mám dojem, že tohle by mohlo naplňovat skutkovou podstatu vyhrožování.

Co k tomu ještě dodat? Nedá se očekávat, že by se Jakl nebo Okamura za své lži a útoky někomu omluvili. Tak příště, až na vás budou zase pokřikovat, že jste zasraný neomarxisti nebo zkurvený sluníčkáři, normálně jim jednu dvě natáhněte. Jaklovi to Okamura schválil a celá Sněmovna to posvětila.“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Je povoleno základní HTML. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Odebírejte vlákno tohoto komentáře pomocí RSS.

%d blogerům se to líbí: