Vaše informovanost je naší prioritou

Babiš: „Předčasné volby mohou pro ANO znamenat naději na přežití.“

Premiér Andrej Babiš (zdroj: Novinky)

Premiér Andrej Babiš (zdroj: Novinky)

Premiér Andrej Babiš je v důsledku poklesu preferencí hnutí ANO ochoten vyvolat předčasné volby, může to podle něj jeho hnutí prospět a zároveň poškodit současnou opozici.

„Čau lidi. Začínám uvažovat o předčasných volbách. Podle všech průzkumů preference hnutí ANO stabilně klesají a lidi mě čím dál víc nesnáší. Prý mi nedůvěřuje víc než 60 % občanů České republiky. Myslím, že mám toho nejgeniálnějšího PR manažera v Česku. Mára Prchal je vážně třída a nemám sebemenší ponětí, jak mě dokázal vytáhnout z tolika průserů, ale tohle je zřejmě i pro něj příliš velké sousto. Nicméně jsme spolu vymysleli plán, jak odvrátit můj blížící se konec.

Musíme vyvolat předčasné volby, dokud má hnutí ANO ještě relativně silnou podporu. To nebude problém, ČSSD se teď přetahuje s prezidentem o ministra kultury a pokud jim nepomůžu s jeho jmenováním, tak prý podají demisi a padne vláda. No, tak já jim prostě nepomůžu, zůstanu třeba místo schůzky s prezidentem v Bruselu a ČSSD potopí vládu, která lidem rozdávala peníze, čímž se už definitivně pohřbí.

ODS, TOP09 a STAN mluví o volební koalici, se kterou by hnutí ANO pravděpodobně ve volbách porazili. Možná by se k nim přidali i lidovci. Bylo by pak na nich sestavit vládu, která by musela řešit ohromné zadlužení státu, museli by začít šetřit, rušit slevy, škrtat v rozpočtu a podobně, aby zabránili zhroucení české ekonomiky, které jsme pro ně připravili.

Naše hnutí bude sedět v opozici a vše, co bude potřeba dělat bude opakování dokola stejné věty: „Za naší vlády bylo lidem líp.“ Koalice ODS, TOP09 a STAN provede Českou republiku hospodářskou krizí, během níž si budou muset všichni velmi silně dotáhnout opasky. Až krize skončí, naše preference zase vyletí nahoru, protože všichni uvidí, jak se za naší vlády měli skvěle a za vlády v době krize špatně, takže pokud se mi bude ještě chtít, budu mít díky pár billboardům otevřené dveře zpátky na výsluní. Já myslím, že je to geniální, ne?“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Je povoleno základní HTML. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Odebírejte vlákno tohoto komentáře pomocí RSS.

%d blogerům se to líbí: