Vaše informovanost je naší prioritou

Fiala: „Češi nemají soudnost a neměli by sami volit prezidenta.“

Předseda ODS Petr Fiala (zdroj: deník.cz)

Předseda ODS Petr Fiala (zdroj: deník.cz)

Předseda ODS Petr Fiala zastává názor, že zavedení přímé volby prezidenta byla chyba, kterou je nutné napravit a vrátit právo této volby zpět do parlamentu.

„Přímá volba prezidenta republiky se ukázala být vcelku fiaskem. Jsme proto pro její zrušení a navrácení pravomoci volit prezidenta republiky zpět do parlamentu. Dvakrát po sobě Češi na tento reprezentativní post zvolili Miloše Zemana – kreaturu, která nemá s reprezentativností vůbec nic společného – ačkoli si mohli vybírat ze slušných a inteligentních lidí.

Je to smutná ukázka stavu české společnosti. Lidé do takovýchto pozic bohužel volí jedince, kteří jim jsou v různých oblastech nejbližší. Roky 2013 a 2018 ukázaly, že většina české populace jsou buranští alkoholici bez špetky slušnosti, kteří neváhají do čela státu vyslat toho nejhoršího ze svého středu. Zřejmě proto, aby se všude ve světě dozvěděli, co jsou Češi zač a oni tam nemuseli jezdit dělat ostudu osobně.

Takovíto lidé jsou smutným důkazem toho, že Česká republika ještě stále skutečně patří na východ, protože většina obyvatelstva odmítá upustit od východní mentality založené na alkoholismu a nulové životní perspektivě. A tito jedinci, dle našeho názoru, pozbývají nárok na přímé ovlivňování naší demokratické země.

Dokud se smýšlení českého obyvatelstva nezmění a dokud se čeští burani nerozhodnou volit na post prezidenta naší země někoho z našich řad a nikoli z řad svých, buranských, neměli by mít právo volby. Mohlo by se totiž také stát, že příštím prezidentem naší země bude individuum jako Jaromír Soukup, Tomio Okamura, nebo Václav Klaus, a to skutečně není v zájmu slušných a inteligentních občanů České republiky, kteří jsou, bohužel, v menšině.“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Je povoleno základní HTML. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Odebírejte vlákno tohoto komentáře pomocí RSS.

%d blogerům se to líbí: